Bebeğimi Beklerken & Hamilelik

Genellikle gebeliğin 8. ayında gerçekleştirdiğimiz hamilelik çekiminizi birlikte belirleyeceğimiz bir açık hava mekanında yapıyoruz. Ortalama 1-1,5 saatlik çekim süresi boyunca yine ortalama 150 ila 250 kare arası fotoğraf çekiyoruz, tamamını temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak kartonetli DVD'de teslim ediyoruz. Doğum hikayesi fotoğraf çekiminizi de birlikte tercih etmeniz halinde, hamilelik çekiminden seçeceğiniz kareler doğum albümünüzde de kullanılabilir. Dilerseniz bu çekimi birden fazla mekanda ve tam gün olarak da tercih edebilirsiniz.

Doğum Günü

Bebeğiniz için planladığınız büyük ya da küçük tüm doğum günü organizasyonlarınızda pasta kesimi öncesi ve sonrasında doğum günü fotoğraflarınızı çekiyoruz. Yapılan tüm süslemeler, hediyeler ve pasta detaylı olarak fotoğraflanıyor, etkinliğinize katılan tüm yakınlarınız ve aile üyelerinizle bol bol fotoğraf çekiyoruz. Çekilen tüm fotoğrafları alacağınız kartonetli DVD'ye dilerseniz albüm de ekleyebilirsiniz.

Kamera Çekimi

Fotoğraf çekim paketinize etkinlik boyunca profesyonel kamera çekimi ya da anı klibi çekimi ekleyebilirsiniz.

Baby Shower

Doğumunu heyecanla beklediğiniz bebeğiniz için planladığınız büyük ya da küçük baby shower partinizde tüm süslemeler, hediyeler ve pasta detaylı olarak fotoğraflanıyor, etkinliğinize katılan tüm yakınlarınız ve aile üyelerinizle bol bol fotoğraf çekiyoruz. Çekilen tüm fotoğrafları alacağınız kartonetli DVD'ye dilerseniz albüm de ekleyebilirsiniz.

Kamera Çekimi

Fotoğraf çekim paketinize etkinlik boyunca profesyonel kamera çekimi ya da anı klibi çekimi ekleyebilirsiniz.

Dış Mekan Bebek & Aile

Mevsim uygun olduğu sürece özellikle 2 yaş ve üzeri bebekler için önerdiğimiz açık hava çekimlerine ailece katılabilirsiniz. Stüdyo çekimine alternatif olarak birlikte seçeceğimiz bir açık hava mekanında ortalama 1-2 saat arasında süren çekiminizden bir albüm oluşturabileceğiniz gibi yalnızca dijitalleri de alabilirsiniz.

Çekilen tüm fotoğraflar temel renk ve ışık ayarı yapıladıktan sonra kartonetli DVD'de teslim edilmektedir.B

FİYAT TEKLİFİ İSTİYORUM

Telefonunuzu belirtmeniz ve doğum çekimleri için mesaj bölümüne hastane, ilgilendiğiniz çekim paketleri, doğum şekli gibi bilgileri iletmeniz size en hızlı şekilde dönüş yapabilmemiz için önemlidir.
Lütfen isim yazınız.
Mailiniz ulaşmıştır.