Doğum Hikayesi

• Doğum öncesi başlayıp tüm gün süren fotoğraf çekimi
• Çekilen tüm fotoğraflardan oluşan kartonetli DVD
• 1 adet 30x53 cm boyutunda büyük boy panaromik albüm
• 2 adet 23x12 cm panaromik albüm
• 20 adet 18x13 cm boyutunda büyük boy fotoğraf baskısı
• 1 adet 50x70 cm boyutunda fotoğraf kağıdına basılmış büyük boy poster

DVD İçeriği:
Çekilen tüm fotoğraflar temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak teslim edilir.

Doğum Filmi

Doğum öncesi başlayan çekimlerimiz doğum anı, bebek odasındaki ölçümler, baba ve aile fertlerinin bebekle ilk karşılaşması, odaya dönüş ve ilk emzirme sonrası aile çekimini kapsar, profesyonel kurgu stüdyosunda kısa film haline getirilip DVD'de teslim edilir. Doğum filmi paketimizi tek başına satın alabileceğiniz gibi Doğum Hikayesi fotoğraf paketine de ekleyebilirsiniz. Birleştirilen paketlerde indirim uygulanmaktadır.

Tam Gün Kamera Çekimi

Bu paket, doğum filminden farklı olarak oldukça uzun sürecek bir çekimi kapsar. Ortalama 4-8 dakika olarak teslim alacağınız doğum filmine alternatif oluşturacak şekilde tüm önemli anlarınızın uzun uzun kayda alındığı ortalama 1,5-3 saatlik orijinal görüntüleri içermektedir ve çekiminiz profesyonel bir kameraman tarafından Full HD olarak yapılmaktadır.

Doğum Devam Çekimi

Narkozlu sezaryen doğumlarda ya da nispeten zor geçen normal doğumlarda önerdiğimiz ertesi gün devam çekimleri, doğum hikayesi fotoğraf paketine ek olarak alınabileceği gibi doğumda fotoğraf tercih etmeyen ya da bir sebeple çekim yaptıramayan aileler için idealdir. Doğumun ertesi günü, gün ışığının en uygun olduğu öğlen saatlerinde gerçekleştirdiğimiz ertesi gün çekimlerimiz ortalama 1-1,5 saat sürer. Bu süre zarfında bebeğin tek fotoğrafları, annesi ve babası ile tek ve hep birlikte olacakları kareler ile ailenin diğer fertlerini de kapsayacak şekilde yaklaşık 100-150 kare çekilir, kartonetli DVD'de teslim edilir.

DVD İçeriği:
Çekilen tüm fotoğraflar temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak teslim edilir.

Mini Doğum

Doğum hikayesi fotoğraf çekimlerimizde, albüm alınsa da alınmasa da çekim aşamaları, çekim süresi ve DVD içeriğinde herhangi bir değişiklik olmaz. Doğum çekimlerimiz, doğum öncesi başlayıp yaşanan tüm önemli anların fotoğraflanması ile birlikle doğum sonrası odada yapacağımız aile çekimi ile son bulur. Doğumda albümsüz Mini Doğum paketimizi tercih eden ailelerimiz diledikleri zaman bizim aracılığımızla fotoğraflarını albüme dönüştürebilirler.

• Çekilen tüm fotoğraflardan oluşan kartonetli DVD
• 20 adet 15x10 cm boyutunda fotoğraf baskısı

DVD İçeriği:
Çekilen tüm fotoğraflar temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak teslim edilir.

FİYAT TEKLİFİ İSTİYORUM

Telefonunuzu belirtmeniz ve doğum çekimleri için mesaj bölümüne hastane, ilgilendiğiniz çekim paketleri, doğum şekli gibi bilgileri iletmeniz size en hızlı şekilde dönüş yapabilmemiz için önemlidir.
Lütfen isim yazınız.
Mailiniz ulaşmıştır.