2020 Çekimleri 2019 Fiyatlarıyla

Son Gün: 15 Mart 2020

Her yıl birçok şeyde olduğu gibi basılı materyallerin matbaa fiyatlarında da bir miktar artış oluyor. Genellikle dövize endeksli çalışıldığından miktarını tam olarak kestiremesekte bu artış %5 ila %20 arasında olabiliyor. Bu anlamda her bir gider kaleminde de yıllık artışlar yaşandığından bu fiyat artışlarını paketlerimize yansıtmak durumunda kalıyoruz. İşte tam olarak bu sebeple, söz konusu artışlardan etkilenmemek için, doğumunuz ya da stüdyo çekiminiz ileri bir tarihte olsa bile 15 Mart 2020 tarihine kadar rezerve ettiğiniz takdirde herhangi bir fiyat artışından etkilenmiyor olacaksınız. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın son gün 15 Mart 2020 :)

İletişim

Ek Paketlerde %50'ye Varan İndirim

Son Gün: 31 Aralık 2020

Doğum Hikayesi Fotoğraf paketimiz doğumun her aşamasını kapsayan, albüm alsanız da almasanız da DVD'de ortalama 300 kare fotoğraf alabileceğiniz kapsamlı bir çekim paketi. Bunun yanı sıra açık hava ya da stüdyoda hamilelik çekimleri, doğum hikayesi kısa filmleri, stüdyoda konsept yenidoğan çekimleri yapıyoruz. Doğum Hikayesi fotoğraf paketinin yanı sıra diğer çekim paketlerimizi de almak isterseniz sizi liste fiyatımız üzerinden %50'ye varan indirimler bekliyor olacak:) Üstelik bu indirimler doğum hikayesi fotoğraf paketine ekleyeceğiniz tüm diğer çekimler için geçerli. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim

FİYAT TEKLİFİ İSTİYORUM

Telefonunuzu belirtmeniz ve doğum çekimleri için mesaj bölümüne hastane, ilgilendiğiniz çekim paketleri, doğum şekli gibi bilgileri iletmeniz size en hızlı şekilde dönüş yapabilmemiz için önemlidir.
Lütfen isim yazınız.
Mailiniz ulaşmıştır.