Stüdyoda Çekimlerinde %20 Gece İndirimi

Son Gün: 31 Aralık 2018

Madem bu sıra çoğu gece stüdyodayız, madem 'biz gündüz çalışıyoruz, hafta sonu bir türlü fırsat bulamıyoruz' diyenlerin sayısı sürekli artıyor, madem 24 saat çekim yapabildiğimiz, güvenlikli ve otoparklı bir stüdyomuz var, o zaman neden bu durumu hepimiz için avantaja çevirmeyelim?

O halde duymayan kalmasın:) 31 Aralık 2018 tarihine kadar stüdyomuzda akşam çekimleri (17:00'dan sonra her saat) %20 indirimli! Üstelik bu indirim hamilelik, yenidoğan, bebek ve aile çekimleri için geçerli.

İletişim

Ek Paketlerde %50'ye Varan İndirim

Son Gün: 31 Aralık 2018

Doğum Hikayesi Fotoğraf paketimiz doğumun her aşamasını kapsayan, albüm alsanız da almasanız da DVD'de ortalama 300 kare fotoğraf alabileceğiniz kapsamlı bir çekim paketi. Bunun yanı sıra açık hava ya da stüdyoda hamilelik çekimleri, doğum hikayesi kısa filmleri, stüdyoda konsept yenidoğan çekimleri yapıyoruz. Doğum Hikayesi fotoğraf paketinin yanı sıra diğer çekim paketlerimizi de almak isterseniz sizi liste fiyatımız üzerinden %50'ye varan indirimler bekliyor olacak:) Üstelik bu indirimler doğum hikayesi fotoğraf paketine ekleyeceğiniz tüm diğer çekimler için geçerli. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Stüdyo Çekimlerinde Kardeş İndirimi

Son Gün: 31 Aralık 2018

Stüdyomuzda sık sık ağırladığımız ikiz, hatta üçüz bebeklerimiz var. Bunun yanı sıra çoğu bebeğimizin de kendisinden birkaç yaş büyük ağabey ya da ablası olduğu zaman aileler fiyat alırken tereddüt ediyor. Zaten her bebek çekiminde yaptığımız aile çekimimizin yanı sıra büyük kardeşlerimizi de dahil edebileceğimiz konseptlerimiz bulunuyor. Eğer sizde çocuklarınızın minik kardeşleriyle beraber geleceğe hatıra olarak bırakacağı, farklı kostüm ve aksesuarlarla çekilmiş konsept fotoğrafları olsun istiyorsanız kardeş indiriminden faydalanabilirsiniz. Büyük çocuğunuz için konsept bebek çekimine ekleyeceğiniz tek başına ve kardeşiyle yapılacak konsept fotoğraf çekimi %50 indirimli.

İletişim

FİYAT TEKLİFİ İSTİYORUM

Telefonunuzu belirtmeniz ve doğum çekimleri için mesaj bölümüne hastane, ilgilendiğiniz çekim paketleri, doğum şekli gibi bilgileri iletmeniz size en hızlı şekilde dönüş yapabilmemiz için önemlidir.
Lütfen isim yazınız.
Mailiniz ulaşmıştır.