Doğum Hikayesi

• Doğum hikayesi fotoğraf paketimizde çekim doğum öncesi başlar ve doğum anı, bebek odası, doğum sonrası odadaki aile çekimi ile biter
• 1 adet 30x53 cm boyutunda büyük boy panaromik albüm
• 2 adet cep albümü

Ortalama 200-300 kare fotoğraf temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak teslim edilir.

Whatsapp Hızlı İletişim

Doğum Filmi

Doğum öncesi başlayan çekimlerimiz doğum anı, bebek odasındaki ölçümler, baba ve aile fertlerinin bebekle ilk karşılaşması, odaya dönüş ve ilk emzirme sonrası aile çekimini kapsar, profesyonel kurgu stüdyosunda kısa film haline getirilip dijital olarak teslim edilir. Doğum filmi paketimizi tek başına satın alabileceğiniz gibi doğum hikayesi fotoğraf paketine de ekleyerek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tam Gün Kamera Çekimi

Bu paket, doğum filminden farklı olarak oldukça uzun sürecek bir çekimi kapsar. Ortalama 4-8 dakika olarak teslim alacağınız doğum filmine alternatif oluşturacak şekilde tüm önemli anlarınızın uzun uzun kayda alındığı ortalama 1,5-3 saatlik orijinal görüntüleri içermektedir ve çekiminiz profesyonel bir kameraman tarafından Full HD olarak yapılmaktadır.

Whatsapp Hızlı İletişim

Doğum Devam Çekimi

Narkozlu sezaryen doğumlarda ya da nispeten zor geçen normal doğumlarda önerdiğimiz ertesi gün devam çekimleri, doğum hikayesi fotoğraf paketine ek olarak alınabileceği gibi doğumda fotoğraf tercih etmeyen ya da bir sebeple çekim yaptıramayan aileler için idealdir. Doğumun ertesi günü, gün ışığının en uygun olduğu öğlen saatlerinde gerçekleştirdiğimiz ertesi gün çekimlerimiz ortalama 1-1,5 saat sürer. Bu süre zarfında bebeğin tek fotoğrafları, annesi ve babası ile tek ve hep birlikte olacakları kareler ile ailenin diğer fertlerini de kapsayacak şekilde yaklaşık 100-150 kare çekilir, temel renk ve ışık ayarı yapılmış olarak dijital olarak teslim edilir.

Whatsapp Hızlı İletişim

FİYAT TEKLİFİ İSTİYORUM

Telefonunuzu belirtmeniz ve doğum çekimleri için mesaj bölümüne hastane, ilgilendiğiniz çekim paketleri, doğum şekli gibi bilgileri iletmeniz size en hızlı şekilde dönüş yapabilmemiz için önemlidir.
Lütfen isim yazınız.
Mailiniz ulaşmıştır.