Mutlu Bebekler Dünyası

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz adresimizde, tüm kostüm ve aksesuarlarımızın elimizin altında olduğu daha büyük bir stüdyomuz var artık. İstanbul'un her yerinden, kendi aracınızla ve toplu taşıma ile en kolay ulaşılabilecek noktada bulunan stüdyomuz artık yepyeni. Yenidoğan fotoğraf çekimlerinde en önemli şey bebeğin konforu ve kendini huzurlu hissetmesidir. Yenidoğan bebeğinizi sıklıkla dışarı çıkarmayacağınızı düşünerek çekim gününü zaten bebekle birlikte dışarı çıkmak durumunda olacağınız doktor kontrolünüze göre ayarlayabiliyoruz. Erkek ve kız bebeklere göre çok çeşitli aksesuarlar, fonlar, sepetler, objelerle oluşturacağımız farklı konseptlerle, bebeğinizin anne karnından ayrıldığı ilk günleri anlatan, bazen mışıl mışıl uyuduğu, uykusunda gülümsediği, bazense henüz dünyaya geleli birkaç gün olmasına rağmen etrafında olan biten her şeyi anlıyormuş gibi objektifin içine bakarak poz verdiği karelerin oluşmasını keyifle izleyeceksiniz. Minik meleğiniz üşümesin diye merkezi ısıtma sistemi ve klimanın yanı sıra harici ısıtıcılarla desteklediğimiz sıcacık ofisimizde siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken biz küçük prens ve prenseslere poz verdiriyor olacağız.

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi İçin Neden Stüdyo?

Yenidoğan bebeğinizle birbirinize alışmaya çalışarak geçireceğiniz ilk 10-15 günlük süreçte, bebeğin anne karnındaki formunu kaybetmeden önceki haliyle yaptığımız ve evde gün ışığından yararlandığımız yenidoğan çekimleri esnasında miniklerin kendi anne ve babasını bile şaşırtacak şekilde değişik tepkiler vermesi, uyuması gereken saatte uyanık kalması, belki odadaki kalabalıktan huzursuzlanıp ağlaması son derece normal durumlar. Ancak bu koşullar evde kullanacağımız gün ışığının en uygun saatlerini kaçırmamıza sebep olabiliyor. Stüdyo çekimlerinde ise profesyonel stüdyo ışıklandırma sistemlerinden faydalandığımızdan çekimin uzaması, günün çok erken ya da geç saatlerinde olması hatta o gün herhangi bir sebeple çekim yapamayacak olmamız halinde farklı bir güne ertelenebilmesi gibi bir özgürlük sağlıyor.

Stüdyomuzda yapacağımız yenidoğan & bebek & çocuk fotoğraf çekimlerinin evde yapılan çekimlere göre avantajlarından bir diğeri ise stüdyoda sabit bulunan ve eve getirme imkanımızın olmadığı çeşitli sonsuz fonlarımız sayesinde mini aile çekimleri de gerçekleştirebiliyor olmamız. Konsept bebek çekimimiz bittiğinde, çekirdek ailenizi kapsayacak şekilde, bebeğinizle sizi aynı karede buluşturan şık, estetik ve kompozisyonu olan aile fotoğraflarınızı da size hediye ediyoruz.

Ben yine de bebeğimin fotoğraflarını evimde çektirmek istiyorum diyen anne babalarımız için, onlarca kez yaptığımız gibi kostümlerimizi, fon örtülerimizi, objelerimizi çantalarımıza doldurup, sepetlerimizi kolumuza takıp misafiriniz oluyoruz.

Çekimler sonrası fotoğraflarınızı DVD içinde ya da baskı olarak alabileceğiniz gibi kişiye özel tasarlanan ve her biri birbirinden farklı albüm setleri ile de ömür boyu saklayacağınız hoş anılara dönüştürebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Fotoğraf Çekimleri İçin Neden Stüdyo?

Stüdyomuzda yenidoğan çekimlerinin yanı sıra çok çeşitli kostüm, aksesuar ve konseptlerle 0-24 ay bebek ve 2-6 yaş çocuk çekimleri yapıyoruz. Özellikle 2 yaş altı bebekler için, yaz aylarında açık havada çekim yapmak mümkün olsa da, bebekleri açık alanlarda oyalayabilmek, dikkatleri dağılmadan poz vermelerini sağlayabilmek stüdyoya oranla daha güç. Elbette güneşli ve sıcak günlerde açık hava aile çekimleri vazgeçilmezimiz. Ancak bebeğinizi kılıktan kılığa sokabileceğimiz, büyüdüğünde yüzünü gülümsetecek birer tatlı anı olarak kalacak konsept çekimlerimiz için öncelikli önerimiz her zaman stüdyo. Fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünen ailelerimizi hem tanışmak, hem stüdyomuzu ve çekim ortamımızı görmek hem de fotoğraf albümlerimizi incelemek üzere diledikleri zaman tüm ulaşım detaylarını iletişim bölümünde bulabileceğiniz stüdyomuza bekliyoruz.

Kısa Kısa... Neden Eda Mutlu Bebek Stüdyosu?
-İstanbul'un her noktasından kendi aracınız ve toplu taşıma ile kolay ulaşım
-Otopark
-24 saat güvenlikli iş merkezinde bulunan stüdyomuzda günün & gecenin her saati çekim imkanı
-3'er saat olarak ayarlanmış çekim süreleri ile telaşsız, rahat, stressiz çekimler
-Tamamı el yapımı sayısız çeşitlilikte kostüm, her konseptte değişen aksesuarlar
-Sürekli yenilenen ve başka bir yerde bulamayacağınız konseptler
-Merkezi sistem kalorifer, klima ve harici ısıtıcılar ile bebeğiniz ve sizin için sıcacık bir ortam
-Bebeğinizle birlikte aile fotoğrafları çektirebileceğiniz sonsuz fonlar
-Albümlerinizi mesai saatlerine bağlı kalmadan 24 saat teslim alabilme imkanı

Whatsapp Hızlı İletişim

Detaylı bilgi ve randevu için 0538 4488222 / 0216 3555173 / eda@edamutlu.com

Bizi Instagram'da takip etmek için buraya , Facebook'da takip etmek için buraya tıklayınız.